KALEIDOSCOPES

As you probably guessed, the kaleidoscope backgrounds in the photos are from a colouring book.
I painted them by myself last winter. It was a quite relaxing activity. Have you ever tried this?

Comments

 1. część wygląda jak witraże, część jak serwetki :D ślicznie.
  podoba mi się kolorowanka z miastami, widziałam ją tanio w auchanie, ale wiem, że będzie mi szkoda ją zniszczyć swoimi antyumiejętonościami rysunkowymi. Chciałabym jeszcze disneyowską, jest taaaaka ładna <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. ooch, dopiero teraz zauważyłam, że masz nowe lalki. Trzecia i ostatnia? Mam trzecią, ale wciąż na oryginalnym ciele, które jest taaakie nudne. Gdyby udało mi się ją trochę uruchomić, to pewnie spróbowałabym przemalować usta.

   Delete
  2. Dziękuję.
   Kolorowanka z miastami może być fajna, nie widziałam takiej. Nie przejmuj się rzekomym brakiem umiejętności, nie da się tak łatwo zniszczyć obrazka :-) Tylko zamiast kredek polecam mazaki/flamastry (chyba, że masz jakieś bardzo miękkie kredki np. akwarelowe - ale wtedy obrazek nie nadaje się do zdjęć, bo brudzi lalkę).
   Co do nowych lalek, to jakoś mnie tak poniosło na wyprzedażach i trochę wcześniej, że namnożyło mi się dziewczyn od Mattela. Najnowsza jest ostatnia, trzeciej chyba też jeszcze nie pokazywałam. Głowa petitki "Crazy for Coral" pasuje na ciałko MtM Orange Top albo na piłkarkę.

   Delete
  3. szkoda by mi było piłkarki, jest śliczna.
   przeglądałam przed chwilą lalki, chciałam podmienić głowę fioletowej mtm, ale jest pełna kleju, pewnie zeszłaby razem z kotwicą :( bez sensu, kupiłam ją tylko dla ciała :( jestem zmęczona produktami mattela, naprawdę nie wiem czy jeszcze chcę kupować jakieś lalki, na pewno nie w regularnych cenach.

   Delete
  4. No z tym klejem to przegięcie. Ostatnio jak kupiłam w Smyku Fashionistkę z klejem, to wkurzona zgłosiłam reklamację i zwrócili mi pieniądze po dwóch tygodniach. Nie wiem, jak by taka reklamacja wyglądała np. w Auchanie.
   Osobiście staram się nie kupować tych lalek w regularnych cenach. Niestety ostatnio w Auchanie były w promocji. Ale mam mocne postanowienie ograniczenia tempa wzrostu mojej kolekcji MtM i Fashionistek :-)

   Delete
 2. Nie wiem co podziwiać najpierw: ślicznotki mtm czy prześliczne kolorowanki?!

  ReplyDelete
 3. Oh this looks great. I have some books, too. But I never colour the pics. Your idea is good, to use them as background.
  Ilka

  ReplyDelete
  Replies
  1. The colouring books are for colouring. Why don't you coluor them? :-)

   Delete
 4. They work really great as backgrounds for your dolls! Awesome colouring job too. How do you find it? I've just started doing this myself. Picked up a Vogue fashion colour book a few weeks ago and I find it's so addictive.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much. My coloring book is from a Polish publishing house, I bought in for fun on sale over a year ago. Then I realised that it could look nice as a background.

   Delete

Post a Comment