STRIPEDAnticipating questions - this playscale camera is from Ebay.


Ready for taking photos!


I'm surprised how gracefully this doll poses. I wasn't a huge fan of Barbies previously but 'Made To Move' series is great. I'm looking forward to new faces (I'm not good at changing bodies so I have to wait). It would be also nice to give Barbie new hands (not so splayed, more gripping).

More photos in this dress present Poppy and Momoko in older blog entries.


Desk, chair, stools and some more furniture pieces are available in my shop.


Comments

 1. Biało czarna sukienka w paski jest idealna dla Neko. To prawda, lalki MTM mają doskonałą artykulację. Poruszyłaś również sprawę wyprostowanej dłoni i palców. Podejrzewam, że jest to wynik dostosowania do pozycji sportowej. Nie zawadziłoby jednak wyposażyć je w bardziej chwytne dłonie a przynajmniej osobne paluszki :-)
  Mebelki, segregatory, laptop, aparat i inne przedmioty są wspaniałe!
  Pozdrawiam serdecznie!

  ReplyDelete
 2. olla123, faktycznie, przecież ta lalka była w stroju sportowym - być może stąd takie ułożenie dłoni. To jest seria lalek dla dzieci - nie wiem, czy pojawią się wymienne dłonie. Z drugiej strony Monsterki można rozłożyć na części, a akcesoria typu bransoletki dostępne dla najmłodszych są bardzo małe. Także jakieś szanse są, obyśmy się doczekały. Obawiam się jednak, że raczej nieprędko :-) Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 3. fotki smakowite jak wuzetka!

  ReplyDelete

Post a Comment